Lazer Kesim

Ürün Açıklaması

Lazerli kesim tezgahının kullanılacak alanı için planlama büyük önem arz etmektedir. Lazer kullanım tezgahından alınabilcek verimin en üst seviyeye çıkartılabilmesi için sac malzemeleri özenle seçilmeli ve hepsi iyi kalitede olmalıdır. Kaliteli olmayan ve paslı görünüme sahip olan malzemeler verimi arttırmaya yaramamakta ,aksine verimi büyük oranda düşürmektedir. Sac üzerine bir çok parça yerleştirilebilmektedir. Bu prçaalar arasındaki mesafe de kullanılmakta olan sacın kalınlığı ile aynı olmalıdır.Dairesel yapıalcak olan lazerli kesim işlemlerinde deliğin çapı tam olarak 8 mm olarak ayarlanmalıdır. Direkt olarak delme işlemi yapılacak ise deliğin çapı sacın kalınlığının yarısı olarak belirlenmelidir

Devamını Gör

PAKETLEME VE SEVKİYAT

Kalite standartlarımızın gereğince üretimi gerçekleştirilmiş olan ürünlerimizin paketleme ve svekiyat işlemleri büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak , olası hasar ve mağduriyetleri minimize etmek adına teslim öncesinde son kontroller yapılır ve paketleme işlemine geçilir.

bu işlem esnasında sevkiyatı gerçekleştirilecek olan ürünlerin ebat , ağırlık ve hacim gibi değerleri dikkate alınarak en uygun paketleme işlemi yapılır. Daha sonra paketlenmiş olan ürünleriniz sevkiyata hazır hale getirilir.