Misyon,Vizyon ve Değerlerimiz

Misyon,Vizyon ve Değerlerimiz

CİHANSER LAZER METAL AİLESİ OLARAK;

Misyonumuz;

2013 senesinde sektöre  emin adımlarla giriş yaparak ‘’Metal Malzemelerin Kesimi ve Bükümü’’ konusunda müşterilerimize kaliteli ürünler sunmayı amaçlamaktayız.

Vizyonumuz;

Müşterilerimize hızlı, kaliteli, güvenilir ve yüksek standartlarda hizmet ve destek vermeyi Türkiye’nin her bölgesinde sektörün tercih edilen tedarikçisi olmayı hedeflemekteyiz.

Değerlerimiz;

Farklı Fikirlere Açık ve Yenilikçi; gelişen teknolojide ve diğer tüm koşullarda şirkete katma değer sağlayacak her fikre ve yeniliğe açık.

Ahlaki ve Etik Değerlere Bağlı; bütün faaliyetler, kararlar ve çalışmalarda ahlaki değerleri gözetir.

Ürün ve Hizmetlerde Kalite / Süreç Odaklılığa; ürün ve hizmet süreçlerimizin performansını koruyarak, kalite ve sürdürülebilir hizmet çerçevesinde müşteri beklentileri karşılanır.

Nitelikli ve Motivasyonu Yüksek İnsan Kaynağına Önem Veren; eğitimli, deneyimli, aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek, tüm gelişimlere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna değer veren, katılımcı yönetim anlayışını ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş insan kaynağı en önemli değerlerimiz arasındadır.

İnsana ve Emeğe Değer Veren; çalışanlarımızın göstermiş olduğu performansa göre çalışanların emeğine önem gösterir. Çalışma şartlarını iş sağlığı ve güvenliği prosedürlerine uygun olarak yönetilir.