kaynaklı parça i̇malatı

Kaynaklı Parça İmalatı

Hem paslanmaz çelik materyallerini hem de karbon çelik mamullerini birleştirmek amacıyla yaptığımız kaynak işlemleri, bünyemizde yer alan deneyimli ve uzman kaynakçılar tarafından gerçekleştirilir.

06 Aralık 2021

Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet gösteren ve mükemmel olanı sizlere sunmayı hedefleyen firmamız; gaz altı, argon ve punta kaynak makinelerinden yararlanarak ihtiyacınız olan hizmeti sizlere verir. Yenilenen teknolojiden yararlanılarak hazırlanan bu kaynak makineleri sayesinde kaynaklı parça imalatı hizmetini sıfır hata ile sizlere sunan firmamızdan profesyonel destek alabilir, ihtiyaçlarınıza yönelik parçaların sahibi olabilirsiniz. Bu sayede iş yerinde çalışmalarınızı aralıksız olarak gerçekleştirirken kullandığınız parçalardan faydalanarak yüksek verimlilik elde edebilirsiniz.

Kaynaklı Parça İmalatının Sunduğu Avantajlar

Uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, sahip olduğu tecrübeyle sizlere en iyiyi makul fiyatlarla sunmanın onurunu yaşar. Siz de bizden destek alarak kaynaklı parça imalatının sunduğu avantajlardan yararlanabilir, bu alanda etkili çözümler elde ederek performansınızı artırabilirsiniz. Yeni nesil cihazlarla yapılan kaynak parçalara konsantre ısıtma sağlanır. Ayrıca kaynak havuzuna etkili bir koruma sağlanması için inert koruma gazı kullanılır. Dolgu malzemesinden bağımsız olarak uygulanan işlemlerde dolgu malzemesinin alaşımının doğru olması yeterlidir. Bu sayede kusursuz bir hazırlama sürecine gereksinim duyulmaz. Ulaşılması zor olan alanlarda dahi rahatlıkla kaynak işleminin yapılması sağlanır. Diğer kaynak yöntemlerine göre çok daha etkili ve hassas olan uygulamalarımız, özellikle kalıp sanayi, otomotiv sanayi, kimya sanayi, savunma sanayi, birleşik ısı ve güç uygulamaları, gıda sanayi gibi alanlarda aktif olarak tercih edilir. Tüm bu alanlarda genellikle metal üzerinde kullanılan parçaları bir araya getirmek için kaynaklı parça imalatı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kaynaklı Parça İmalatında Kullandığımız Yöntemler

Yeni nesil cihazlar arasında yer alan gaz altı, argon ve punta kaynak makinelerini kullanarak kaynak parça imalatı yapan firmamız, profesyonel ekibiyle kusursuz bir iş ortaya çıkarır. İhtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda bütçenize uygun hizmet sunarak hayatınızı kolaylaştırır. Kaynak hızı diğer yöntemlere göre çok daha yüksek olan TIG (argon) kaynak yöntemini tercih edebilir ve temiz kaynak dikişleri elde edebilirsiniz. . Gaz altı (MIG/MAG) kaynak yöntemini de tercih edebilir, hızlı ve pratik bir hizmet almanın avantajını yaşayabilirsiniz. Bu yöntemle elde edilen kaynak metalinde hidrojen düzeyi düşük olur. Bu sayede özellikle sertleşme özelliğine sahip malzemeler kolaylıkla kaynaklanır. Ayrıca cüruf oluşmaz. Böylece daha kaliteli kaynaklar yapılır. Dilediğiniz zaman siz de kaynaklı parça imalatı için bizimle iletişime geçebilir ve aklınıza takılan her şeyin yanıtını uzman ekibimizden alabilirsiniz.