sac bükme i̇şlemleri nasıl yapılır?

Sac Bükme İşlemleri Nasıl Yapılır?

​Çok çeşitli sektörlerde büyük bir ihtiyaç haline gelen paslanmaz saclar, farklı ebatlarda ve şekillerde hazırlanarak kullanılır.

09 Aralık 2021

 Çeşitli iş kollarında yaygın olarak kullanılan paslanmaz sacların imalatı kadar önemli olan bükme işlemi için bizden destek alabilir, yılların deneyimine sahip firmamızın size sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Silindirde yapılan sac bükme işlemleri sayesinde faaliyet gösterdiğiniz alanda etkili çözümler elde edebilir, üstün kalitede sacların sahibi olabilirsiniz. Yenilikçi bakış açısıyla modern teknolojiden yararlanan firmamız, CNC abkant pres sac şekillendirme tezgahı ile sac metali istediğiniz şekilde büker ve ihtiyacınız olan formu ortaya çıkarır. Abkant büküm olarak bilinen bu hizmetten yararlanmak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Sac Büküm Özellikleri Nelerdir?

Yeni nesil bir sac büküm tezgahı olan CNC abkant pres ile istediğiniz paslanmaz sacları sizlere sunan deneyimli ekibimiz, mevcut sac metali tezgahtaki iki kalıp arasına yerleştirir ve buradaki basınçla istenen formun ortaya çıkmasını sağlar. Bu tezgâhtaki iki kalıptan üste olan erkek, altta olan ise dişi kalıp olarak isimlendirilir. Bu kalıpların farklı genişliklere ve tonajlara sahip modelleri vardır. Bu sayede metale istenen şekillerin verilmesi kolaylaşır. 304, 316, 310 gibi farklı kalitelerde paslanmaz sac metaller bulunur. Bunlar sac bükümlerinin paslanmaz seviyesini belirten kalite numaralarıdır. İhtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda uygun malzemeleri beğeninize sunan firmamız, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz sacları sizlere ulaştırır. Gıda sektöründen kimya sanayiye kadar sayısız alanda ihtiyaç duyulan bu malzemeler için  sac büküm hizmetimizden yararlanabilir, kısa sürede ihtiyaçlarınıza yanıt veren malzemelerin sahibi olmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Sac Bükme İşlemlerine İhtiyaç Duyulan Alanlar

Sayısız alanda aktif olarak kullanılan paslanmaz saclar için işinin ehli kişilerden büküm hizmeti almak gerekir. Bu noktada en büyük yardımcınız olan firmamız, yıllara meydan okuyan üstün kalitedeki sac metalleri istediğiniz ebatlarda ve formlarda sizlere sunarak taleplerinize yanıt verir. İlaç sanayi, gıda sektörü, inşaat sektörü, kimya sanayi, otomobil sektörü gibi alanlarda kullanılması gerekli olan  sacların büküm işlemlerinin sıfır hatayla yapılmış olması önemlidir. Aksi takdirde metalden istenen verimin alınması mümkün olmaz. Seviyesi yüksek olan ve uzun yıllar boyunca dayanıklılığından hiçbir şey kaybetmeyen bu ürünlere istediğiniz şekillerde sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, bizimle iletişime geçmenizdir. Cihanser Metal olarak her zaman hizmetinizdeyiz.